Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

BU WEB SİTESİNİN SAHİBİ SONOLAB TIBBİ  LABORATUVARI OLUP TÜM KULLANIM HAKLARIMIZ SAKLIDIR. Sitemizde yer alan yazılar ve içerikler araştırma ve ön bilgi amaçlı olup herhangi bir şekilde tıbbı önerme amaçlı değildir. Bu bilgiler doğrultusunda verilen her türlü kararlar ile ilgili sorumluluk bu siteyi ziyaret eden kişiye ait olup merkeze ait bir sorumluluk bulunmamaktadır. WEB sayfamızda yapılacak her türlü değişiklik, yeniden düzenleme veya yayını durdurma hakkı hiçbir ihtara gerek olmaksızın Merkezimize aittir. Web sayfasında yer alan bilgilerin güncellenmemesinden dolayı hiçbir sorumlulukla yükümlü değildir. WEB sayfamızda yer alan yazılar, bilgiler, grafikler, resim ve logolar, tasarımlar, sloganlar web sayfamızın sunuluş şekli Merkezimizin mülkiyetinde olup, tarafımızdan yazılı izin alınmaksızın kullanılması, kısmen veya tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, ticari amaçla basılması ve dağıtılması yasaktır. Her türlü telif hakkı Sonomed Görüntüleme Merkezine aittir. Merkezimiz, Web sitemize ulaşan isim adres ve şahsi bilgileri yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü şahıslara açıklanmayacağını beyan eder.

Gizlilik İlkesi

Sonolab Tıbbi Laboratuvarı internet sitesi üzerinden (www.sonolab.com.tr) doldurulan formlar ve çeşitli kanallar neticesinde veritabanına kaydedilen kullanıcı bilgileri Sonolab rızası ve sorumluluğu dahilinde diğer kişilerle paylaşılmaz. İnternet sitesi ve veritabanına yönelik saldırı veya teknik materyaller bazlı yaşanabilecek aksaklıklarda Sonolab sorumluluk reddinde bulunmaktadır.

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcılar www.sonolab.com.tr üzerinde yaptıkları her işlemde ve site trafiklerinde yasal uyarı ve gizlilik ilkesi şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.