Hakkımızda

1992 yılında kurulan Sonomed Tıbbi Görünteleme Merkezi ve Laboratuvarı, kuruluşundan beri gerek teknolojik açıdan gerekse işgücü ve deneyimiyle, Tıbbi Tanı konulmasında yüksek hizmet kalitesiyle her zaman öncü olmuş ve konularında Dünya Markası olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Teknolojik donanımı yenilenen Sonolab Tıbbi Laboratuvarı ev, iş yeri gibi bulunduğunuz yerden kan alma hizmetlerimizi genişleterek sizlerin yaşam kalitenizi artırma yolunda hizmetler vermektedir.

Sonolab Laboratuvar Hizmetlerinin tüm tıbbi süreçleri Biyokimya ve Klinik Biyokimya Uzmanı Dr. Fatma MÜLDÜR idaresi danışmanlığında yürütülmektedir

Misyonumuz: Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tanı hizmetleri yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk, mezhep ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.

Vizyonumuz: Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Sonolab, 17 yıllık laboratuvar deneyimi ile yeni bir vizyonla ortaya çıkan bir laboratuvardır. Sıklıkla istenen günlük testlerin dışına çıkan, bireye özel risk faktörlerini araştıran, spesifik testler konusunda uzmanlaşmış bir alt yapıya sahiptir..
Sonolab, sağlık hizmetinde fark yaratacak,hastalarımızın yaşam konforuna da katkı sağlayacak her türlü kolaylığı sizlere ulaştırmaya devam edecektir.