Kadıköy Laboratuvar İhtiyacına Sonolab Cevap Veriyor

kadikoy laboratuvar

Sonolab, laboratuvar testleri ve check up yaptırırken İstanbul Anadolu Yakası için Kadıköy Laboratuvar ihtiyacı bulunanlar için Kadıköy Evlendirme Dairesi’nin tam karşısında yer almaktadır.  Sonolab Tıbbi Laboratuvar Hizmetleri senelerin getirdiği tecrübeyle çalışmalarına devam etmektedir. Sonolab Tıbbi Laboratuvar Merkezi 1992 yılında kurulan Sonomed Tıbbi Görüntüleme Merkezi’nin bir parçasıdır.  Tüm testlerde uluslararası akreditasyon ile hizmet vermektedir.

Kadıköy Laboratuvar İhtiyacında Sonolab

Kadıköy laboratuvar arayışınızda Sonolab ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.  Sonolab Laboratuvar Hizmetleri ihtiyaç duyulması halinde uzman kadrosuyla istenilen adrese gelerek test numunesi ve kan örneklerini alabilmektedir. Bu sayede özellikle iş yerinden ayrılamayanlar veya evden çıkmakta güçlük çekenler için uygun bir seçenek oluşmaktadır. İstanbul genelinde ve Kadıköy laboratuvar anlamında hizmet verilmektedir. Sonolab bir Sonomed A.Ş. kuruluşu olarak senelerdir ilgiyle takip edilmektedir. Yapılan teknolojik yatırımlar ve araştırma geliştirme çalışmaları sayesinde zor uygulanabilen ve hassas testlerde bir başvuru kaynağı niteliğindedir.

randevu_al

simdi_ara

İstanbul Genelinde Laboratuvar Hizmeti

Kadıköy laboratuvar veya İstanbul genelinde laboratuvar arayışı bulunanlar, kan sayımı, test yaptıracak herkes için  Sonolab ekibi kalite standartlarına ve insan sağlığının gerekliliklerine uygun olarak hizmet vermektedir. Adres bilgisi ve haritada işaretli konumu aşağıda inceleyebilirsiniz. Testlerinizi yaptırmak için Sonolab Tıbbi Laboratuvar Merkezi’ne gelmeden evinizden veya iş yerinizden telefonla uzmanların size gelerek test örneklerinizi almalarını talep edebilirsiniz. Detaylı tetkikleriniz için aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz online randevu seçeneğini kullanarak randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz.

Sonolab Tıbbi Laboratuvar Merkezi’ne aracıyla gelenler için ücretsiz otopark hizmeti bulunmaktadır.

Sonolab Tıbbi Laboratuvar Test Listesini Buraya Tıklayarak Görebilirsiniz.

Detaylar İçin Formu Doldurarak veya 0216 349 51 00 Numaralı Telefonu Arayarak Uzman Hekimlerimizden Bilgi Alabilirsiniz