İstanbul Laboratuvar Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

İstanbul laboratuvar testleri anlamında çeşitli imkanlar sunan bir şehirdir. Bu konuda farklı farklı laboratuvar hizmetleri sunan bir çok kuruluş bulunmaktadır. Bu laboratuvarlar ihtiyaç sahiplerine testlerini yaptırmaları için imkanlar sunmaktadır. Tıbbi testler büyük bir titizlikle yapılması gerektiğinden laboratuvar seçiminiz de bu konuda ciddi önem taşımaktadır.

İstanbul Laboratuvar Seçimi için Hangi Lokasyonlarda Hizmet Alabilirsiniz?

Günümüzde laboratuvar hizmetleri daha mobil uygulanabilmektedir. Özellikle ihtiyaç sahiplerinin numunelerini vermek üzere test merkezlerine gelmelerini ortadan kaldıran uygulamalarla hizmet verilmeketedir. Bu konuda Sonolab Tıbbi Laboratuvarı test ihtiyacı olan hastaları adreslerinde ziyaret ederek numunelerini kalite standartları çerçevesinde ve uygun teknik altyapı ile teslim alabilmektedir.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle, İstanbul Laboratuvar hizmetlerininde  buna bağlı kalarak, tahlillerdeki çeşitlilik de artmıştır. Bu çeştliliğe cevap verecek derecede ekipman ve kadro yapısı ile hizmet almak istendiğinde lokasyon bu konuda artık temel belirleyici etken konumunda bulunmamaktadır. İstanbul Avrupa Yakası Laboratuvar ihtiyacı olanlar için de merkezi Anadolu Yakası’nda bulunan Sonolab Tıbbi Laboratuvarı mobil olarak hizmet verebilmektedir.

Laboratuvar Sonuçlarına Zamanında Ulaşmak

İstanbul laboratuvar seçiminde kaliteyi belirleyen standartlardan birisi de laboratuvar sonuçlarına nasıl ve ne kadar zamanda ulaştığınızdır. Bu konuda bilgisayar üzerinden veya akıllı telefonlardan sonuçlara ulaşmak önemli oranda kolaylık sağlamaktadır. İstenilen yerde sonuçlar değerlendirilebilir veya sonucu görmek isteyen hekim ile paylaşılabilir. Bunun için Sonolab Tıbbi Laboratuvar “online sonuç” hizmeti vermektedir.

 

Sonolab Tıbbi Laboratuvar Hakkında Sorularınız için:

0216 349 51 00