Ev Lab

Ev Lab. Evde Kan Alma Hizmeti,

Sonolab’ın siz değerli hastalarının yaşam konforuna katkıda bulunmak, evden çıkma güçlüğü yaşayan ileri yaştaki hastalarımıza bulundukları yerde hizmet sunabilmek amacıyla kurgulanmıştır.

Yakınlarımız  ya da kendimiz için trafik yoğunluğu, hava şartları  gibi nedenlerle sağlığınızı ihmal etmeyin, evinizin konforunda herhangi bir ücret farkı ödemeden laboratuvar hizmeti alabilirsiniz.

Ev Lab hizmetinden yararlanmak için, hizmet talebinizin bir gün öncesinde, mutlaka randevu almanızı öneririz, web sayfamız üzerinden online randevu alabilir Randevu almak için tıklayın, ya da 0544 766 65 22 Numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Randevu talebiniz sırasında test istem formunu bize ulaştırmanız gerekmektedir,açlık gerektiren testlere göre saat belirleneceği gibi , ön hazırlık gerektiren testler için de bilgilendirileceksiniz.

Deneyimli teknik personelimiz tarafından randevu saatinde ziyaret edilecek, örnek alma işleminiz sonrası numuneniz standartlara uygun koşullarda soğuk zincir ile merkezimize ulaştırılacaktır. Tarafınıza verilecek kişiye özel numara ile web sayfamız üzerinden, online sonuç bölümününden  test sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda sonuçlarınız ,size ve hekiminize mail  ya da fax olarak da ulaştırılabilir.

Yakınlarımızın  ya da kendimizin sağlık sorunlarında bu gibi hizmetlerde yaşanan zaman sorunu ,çalışma hayatının yoğunluğu içinde yeterince  ayıramadığınız vakitlerde, Ev Lab Hizmetimiz size özel  çözümler  yaratmak ve yaşamınızı kolaylaştırmak  için planlanmıştır.

Ev Lab Evde Kan Alma Hizmetimiz, İstanbul il sınırları içinde,yerleşkelerimiz bölgesinde sunulmaktadır.